Zadzwoń: 519-061-195

Oferta samochodów używanych to gwarantowane okazje sprawdzonych pojazdów. Wszystkie samochody mają sprawdzoną pełną dokumentację serwisową. Jeżeli chcesz mieć pewność przy zakupie pojazdu używanego w dobrej cenie zadzwoń

.

Rafał Dondziak
Kierownik sprzedaży samochodów używanych
r.dondziak@polmotor.pl
tel. 519-061-195
SZCZECIN – ul. Wisławy Szymborskiej 8
70-784 Szczecin

 

Krzysztof Mikiciuk
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
k.mikiciuk@polmotor.pl
tel. 722-090-907
SZCZECIN – ul. Wisławy Szymborskiej 8
70-784 Szczecin

 

Piotr Powelec
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
p.powelec@polmotor.pl
tel. 887-050-612
SZCZECIN – ul. Wisławy Szymborskiej 8
70-784 Szczecin

.

Martyna Sala

Asystent sprzedaży samochodów używanych
m.sala@polmotor.pl
tel. 887-030-056
SZCZECIN – ul. Wisławy Szymborskiej 8
70-784 Szczecin

.

Piotr Pięta
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych – oddział Koszalin
p.pieta@polmotor.pl
tel. 782-877-000
Stare Bielice ul. Koszalińska 11 (trasa nr 6 wylot na Szczecin)
76-039 Biesiekierz

.

Maciej Barański
Sprzedawca samochodów – oddział Szczecin Struga
m.baranski@kia.polmotor.pl
tel. 605-063-805
SZCZECIN – Ul. Struga 73,
70-784 Szczecin

.

Bartosz Nurkiewicz
Sprzedawca samochodów – oddział Szczecin Rondo Hakena
b.nurkiewicz@polmotor.pl
tel. 605-580-032
SZCZECIN – Ustowo 52 ,
70-001 Szczecin

.

Marcin Chojniarz
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych – oddział Szczecin salon Renault
m.chojniarz@polmotor.pl
tel. 609-350-813
SZCZECIN – Ul. Struga 71,
70-784 Szczecin